RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Taylor Swift uruchamia własną platformę społecznościową

Publikacja: Czwartek, 12 października (08:35) Aktualizacja: Czwartek, 12 października (08:00)

Taylor Swift uruchamia własną platformę społecznościową. Wokalistka poinformowała fanów o tym planie w materiale na YouTube.

W The Swift Lite gwiazda będzie umieszczać muzykę oraz swoje zdjęcia i filmy. Aplikacja ma zawierać specjalne emotikony "Taymojis". 

Użytkownicy platformy będą również mogli kontaktować się ze sobą. Aplikacja ukaże się jeszcze w tym roku.

Źródło: Cover Video/x-news
Dalsza część artykułu pod materiałem video: