Tabarez: Graliśmy jak równy z równym
Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)
<I> Pokazaliśmy, że potrafimy grać z każdym zespołem jak równy z równym. Obie drużyny dały z siebie w tym meczu wszystko, pokazując, że zależy im na brązowym medalu</i> - powiedział trener reprezentacji Urugwaju po przegranym 2:3 meczu z Niemcami o trzecie miejsce w mistrzostwach świata.
Przegraliśmy, bo popełniliśmy zbyt dużo błędów w obronie, a ponadto zmarnowaliśmy wiele dogodnych okazji do strzelenia bramek - ocenił spotkanie selekcjoner "Urusów".
Gratuluję moim zawodnikom gry w całym turnieju, bo pokazali, że niewiele dzieli nas od najsilniejszych zespołów na świecie - stwierdził Tabarez.