Szok na zakopiańskich stacjach benzynowych
Publikacja: Środa, 23 maja (11:44)
Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)
Klienci zakopiańskich stacji benzynowych są zbulwersowani. Etylina 98 kosztuje tam już prawie 5 złotych. W ciągu jednego dnia paliwo podrożało o kilkanaście groszy na litrze.
Jestem zszokowana - mówi jedna z klientek stacji. W Łodzi jest dużo tańsza – 4,19 zł – tankowałam wczoraj - zapewnia.
Inni też nie są zachwyceni: Nieźle jadą w górę - mówią. Ze zbulwersowanymi klientami w Zakopanem rozmawiał reporter RMF FM Maciej Pałahicki: