RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Sześć osób zatruło się czadem w stolicy

Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Sześć osób - troje dorosłych i troje dzieci - trafiło do warszawskiego szpitala z objawami zatrucia tlenkiem węgla. Przyczyną była prawdopodobnie wadliwie działająca kuchnia węglowa. Do zatrucia doszło przed południem. Wszyscy poszkodowani są przytomni – dowiedział się reporter RMF FM.

Źródło: RMF24-RMF FM - newsroom
Tagi: czad

Nie przegap

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: