RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Szajka nastolatków napadających na dostawców pizzy rozbita

Publikacja: Czwartek, 4 czerwca (18:28) Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Policjanci z Wrocławia zatrzymali grupę nastolatków, którzy napadli na dostawców pizzy. Do aresztu trafiło czterech siedemnastolatków.

Sprawcy zamawiali pizzę pod adresy należące do różnych osób. Następnie pojawiali się na klatce schodowej, wykręcali żarówkę, po czym gdy taki dostawca pojawił się na miejscu, obezwładniali go, zabierając pieniądze, pożywienie. W jednym z przypadków był to też terminal do płatności kartami kredytowymi - relacjonował Kamil Rynkiewicz z Wrocławskiej Policji:

Grupie udowodniono na razie kilka napadów. Policja jest jednak prawie pewna że było ich więcej.

Źródło: RMF24-RMF FM - newsroom
Tagi: pizza

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: