Pan Wałęsa czuje się doskonale, jest silny. Dzisiaj odpoczywa - powiedział rzecznik Danny Angelle. Zapytany, kiedy były prezydent wyjdzie ze szpitala, odpowiedział, że jeszcze nie wiadomo.
W piątek po zabiegu, lekarz który go przeprowadzał dr Miguel Valderrabano powiedział, że Lech Wałęsa zostanie wypisany ze szpitala prawdopodobnie w środę.