RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Świetne samopoczucie Lecha Wałęsy

Autor: Publikacja: Sobota, 1 marca (21:25) Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Były prezydent Polski Lech Wałęsa czuje się doskonale po piątkowym zabiegu wszczepienia rozrusznika serca w szpitalu metodystycznym w Houston w Teksasie - poinformował rzecznik kliniki.

Pan Wałęsa czuje się doskonale, jest silny. Dzisiaj odpoczywa - powiedział rzecznik Danny Angelle. Zapytany, kiedy były prezydent wyjdzie ze szpitala, odpowiedział, że jeszcze nie wiadomo.

W piątek po zabiegu, lekarz który go przeprowadzał dr Miguel Valderrabano powiedział, że Lech Wałęsa zostanie wypisany ze szpitala prawdopodobnie w środę.

Źródło: RMF24-RMF FM - newsroom

Nie przegap

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: