RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Święta w górach raczej bez śniegu

Publikacja: Niedziela, 24 grudnia (06:35) Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Miało być po lodzie, a będzie po wodzie. Na święta Bożego Narodzenia synoptycy nie przewidują opadów śniegu. Zmartwi to na pewno narciarzy, ponieważ w górach śniegu jest jak na lekarstwo.

Nie działają m.in. wyciągi na Kasprowym Wierchu, Gubałówce, Harendzie i w Małym Cichym. Śniegu brakuje również w górnej części Polany Szymoszkowej. Amatorzy białego szaleństwa mogą szusować jedynie na stokach w Białce Tatrzańskiej i na dolnej Polanie Szymoszkowej.

Źródło: RMF24-RMF FM - newsroom

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: