RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Stuletni wodomierz ukryty we Wrocławiu

Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Stuletni wodomierz odkryli w podziemiach - pracownicy wrocławskich wodociągów miejskich. Wazy ponad 250 kilogramów. Urządzenie zachowało się w idealnym stanie.

To wygląda jak lokomotywa, albo statek podwodny, taki miniaturowy. To ciekawostka, ewenement - mówią reporterowi RMF FM pracownicy Wrocławskiego Przedsiębiorstwa Wodnego i Kanalizacyjnego:

Wodomierz będzie można wkrótce obejrzeć we wrocławskim Muzeum Techniki.

Źródło: RMF24-RMF FM - newsroom

Nie przegap

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: