RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Strzelanina na stacji benzynowej w Łodzi

Publikacja: Piątek, 16 czerwca (06:27) Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Strzelaniną skończyła się awantura dwóch pijanych ochroniarzy łódzkiej stacji benzynowej z trzema klientami. Na szczęście nikt nie został ranny. Strzelał ochroniarz, który miał prawie 2 promile alkoholu w organizmie.

Policja mogła obejrzeć całe zdarzenie dzięki kamerze zamontowanej na stacji. Okazało się, że ochroniarze zaatakowali pierwsi: Najpierw doszło do awantury z ochroniarzami, później do bójki, w czasie której jeden z ochroniarzy oddał strzał w górę - twierdzi Katarzyna Zdanowska z komendy miejskiej policji w Łodzi. Jaka kara czeka jednego z nich za użycie broni po alkoholu o tym prawdopodobnie zdecyduje już prokurator.

Źródło: RMF24-RMF FM - newsroom

Nie przegap

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: