RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Strajk listonoszy – kolejna tura rozmów

Publikacja: Niedziela, 26 listopada (06:30) Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

O godz. 14 rozpocznie się kolejna tura negocjacji związkowców z dyrekcją Poczty Polskiej. Wcześniej planowano, że rozmowy, które mają przerwać protesty pocztowców, odbędą się jutro.

Jak informuje związek „Solidarność”, w negocjacjach ma pomagać fachowy mediator. Jego powołanie było warunkiem kontynuowania negocjacji między pocztowymi związkowcami a kierownictwem firmy.

Pocztowcy domagają się podwyżek i lepszych warunków pracy. Rozmowy poprzedził strajk listonoszy, który z Gdańska rozszerzył się w ciągu kilku dni na wiele miast w całej Polsce.

Źródło: RMF24-RMF FM - newsroom

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: