Według Kochanowskiego, pocieszające jest, że sprawą niezwłocznie zajął się minister sprawiedliwości. Mówił o tym dzisiaj rzecznik rządu Paweł Graś. Na pewno nie mieliśmy do czynienia z podsłuchiwaniem dziennikarzy dlatego, że są dziennikarzami - zapewniał:
Sprawa podsłuchiwania dziennikarzy pod lupą ministra sprawiedliwości
Minister sprawiedliwości nakazał prokuraturze zbadać sprawę nagrywania rozmów dziennikarzy przez ABW. Chodzi o podsłuch, założony w związku ze śledztwem w sprawie domniemanego nielegalnego handlu aneksem do raportu z weryfikacji WSI. ABW zapewnia, że nie podsłuchiwała Cezarego Gmyza, reportera śledczego "Rzeczpospolitej", i Bogdana Rymanowskiego, dziennikarza TVN.
Tagi:
podsłuch