RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Spacer z granatem po ulicach miasta

Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Nastolatek z granatem ręcznym spacerował po ulicy w Biłgoraju w Lubelskiem. Policjantom tłumaczył, że dostał go od kolegi i chciał sprzedać na aukcji internetowej. Saperzy zabezpieczyli już kompletny granat typu F-1, a chłopca przekazano matce.

W środę wieczorem na policję zadzwoniła mieszkanka Biłgoraja i

powiedziała, że widziała idącego ulicą chłopca z granatem w ręku.

Policja natychmiast wysłała patrol na wskazane miejsce.

Funkcjonariusze wkrótce znaleźli nastolatka, obok niego na ziemi

leżał granat. Policja ustala, skąd 15-latek go miał.

Źródło: RMF24-RMF FM - newsroom

Nie przegap

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: