RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Śnieg w tureckim kurorcie

Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

W znanym tureckim kurorcie Antalya nad Morzem Śródziemnym spadł pierwszy od 14 lat śnieg. Wczoraj wieczorem sypało przez około trzy kwadranse, pokrywając cienką warstwą dachy domów i samochodów.

Zimowa sceneria to tylko przejściowy kaprys natury, bowiem już dziś – jak przewidują synoptycy - w Antalyi temperatura wzrośnie do 10 stopni Celsjusza.

Źródło: RMF24-RMF FM - newsroom

Nie przegap

Dalsza część artykułu pod materiałem video: