Zadymka 1 maja – nie spodziewaliśmy się tego - mówią mieszkańcy. To taka… pomyłka. Jest maj. Powinno być słońce, ciepło - dodają.
Mimo to niektórzy otwierają dziś letnie ogródki: Może się rozpogodzi troszkę później. Jednak zamiast zimnych napojów serwowana będzie raczej kawa, herbata i gorąca czekolada.
W Olsztynie był reporter RMF FM Daniel Wołodźko: