RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Śmierć gimnazjalisty. Chłopiec miał chore serce

Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

15-letni Przemek z gimnazjum w Osielsku koło Bydgoszczy zmarł z powodu niewydolności krążeniowo-oddechowej - dowiedział się reporter RMF FM Tomasz Fenske. Według wstępnych ustaleń chłopiec miał chore serce, osłabione przez zmiany chorobowe.

Przemek zasłabł wczoraj rano na lekcji WF. Natychmiastowa reanimacja nie dała rezultatu, w szpitalu stwierdzono śmierć chłopca.

Źródło: RMF24-RMF FM - newsroom
Tagi: Bydgoszcz

Nie przegap

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: