Przemek zasłabł wczoraj rano na lekcji WF. Natychmiastowa reanimacja nie dała rezultatu, w szpitalu stwierdzono śmierć chłopca.
Śmierć gimnazjalisty. Chłopiec miał chore serce
15-letni Przemek z gimnazjum w Osielsku koło Bydgoszczy zmarł z powodu niewydolności krążeniowo-oddechowej - dowiedział się reporter RMF FM Tomasz Fenske. Według wstępnych ustaleń chłopiec miał chore serce, osłabione przez zmiany chorobowe.
Tagi:
Bydgoszcz