RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Śmierć chłopca w krakowskim szpitalu

Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Sześcioletni chłopiec zmarł w Szpitalu Dziecięcym w Krakowie - Prokocimiu. Od kilkunastu dni był leczony antybiotykami z powodu niewydolności górnych dróg oddechowych. W szpitalu jego stan gwałtownie się pogorszył. Mimo reanimacji nie udało się go uratować.

Do szpitala trafił także jego młodszy brat, u którego stwierdzono obecność wirusa grypy. Trwają badania, czy chłopcy byli zarażeni wirusem A/H1N1.

Do tej pory na terenie naszego kraju potwierdzono 682 przypadki zakażenia A/H1N1, 15 osób zmarło.

Źródło: RMF24-RMF FM - newsroom

Nie przegap

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: