RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Śląska policja zatrzymała trzech pseudokibiców

Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Trzech stadionowych zadymiarzy zatrzymała śląska policja. Wszyscy w lutym br. brali udział w burdach w czasie derbowego meczu Górnik-Ruch na Stadionie Śląskim w Chorzowie. Jeden z pseudokibiców wpadł w ręce funkcjonariuszy dzięki zdjęciom zamieszczonym w Internecie.

Zatrzymani to mieszkańcy Chorzowa, Siemianowic Śląskich oraz Pszczyny w wieku od 17 do 19 lat. Wobec dwóch z nich prokurator zastosował poręczenia majątkowe.

Do tej pory funkcjonariuszy zatrzymali łącznie trzynastu uczestników bójki. Wkrótce do sieci internetowej trafią kolejne zdjęcia zadymiarzy, którzy w maju br. brali udział w burdach w czasie finału Pucharu Polski.

Źródło: RMF24-RMF FM - newsroom

Nie przegap

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: