RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Śląsk: Znów pijany nastolatek za kierownicą

Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Pijanego 15-latka siedzącego za kierownicą samochodu zatrzymali policjanci w śląskim Imielinie. Jak donosi reporter RMF FM, badanie alkomatem wykazało u nastolatka ponad promil alkoholu.

Samochód, którym jechał chłopak, należy do jego matki.

To już drugi w ten weekend przypadek, kiedy na prowadzeniu samochodu przyłapano pijanego nastolatka. W piątek w Gliwicach policja ujęła 14-latka, który będąc pod wpływem alkoholu ukradł swoim opiekunom kluczyki od samochodu i wyjechał na ulicę.

Źródło: RMF24-RMF FM - newsroom

Nie przegap

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: