RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Śląsk: Wojenny granat koło stacji benzynowej

Publikacja: Środa, 16 sierpnia (08:43) Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Granat z czasów wojny znaleziono niedaleko stacji benzynowej w Odrzykoniu koło Częstochowy – donosi śląski reporter RMF FM. Pocisk będzie rozbrojony przez saperów.

Źródło: RMF24-RMF FM - newsroom

Nie przegap

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: