RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Śląsk: Pijany policjant spowodował wypadek

Publikacja: Sobota, 27 stycznia (18:59) Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Komendant drogówki w Rybniku potrącił na drodze mężczyznę i uciekł z miejsca wypadku. Kiedy został zatrzymany, okazało się, że jest pijany. Policjant miał prawie promil alkoholu w wydychanym powietrzu.

Ofiara wypadku trafiła do szpitala, jest w krytycznym stanie.

Funkcjonariusz jechał prywatnym autem i był po służbie. Prawdopodobnie odpowie za prowadzenie pojazdu pod wpływem alkoholu i nieudzielenie pomocy poszkodowanemu.

Źródło: RMF24-RMF FM - newsroom
Dalsza część artykułu pod materiałem video: