RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Śląsk: Pijany ojciec wiózł dwóch synów

Publikacja: Środa, 27 września (17:02) Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Dwóch synów w wieku 3 i 6 lat wiózł w samochodzie pijany ojciec, którego zatrzymała policja w Ustroniu na Śląsku. Mężczyzna doprowadził do wypadku, a potem uciekł. Kierowca nie miał prawa jazdy – sąd odebrał mu je za pijaństwo.

40-latek stracił panowanie nad samochodem, zjechał na pobocze, uderzył z impetem w ogrodzenie posesji, a następnie uciekł. Zatrzymano go w zaroślach w okolicy jego domu – tam ukrył się wraz z dziećmi. Badanie alkomatem wykazało u niego ponad promil alkoholu w wydychanym powietrzu.

Źródło: RMF24-RMF FM - newsroom

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: