RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Śląsk: Pijany mężczyzna ukradł autobus

Publikacja: Sobota, 6 maja (15:41) Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Pijany 27-latek z Wodzisławia Śląskiego ukradł autobus PKS-u. Mężczyzna wyjechał z dworca, a cztery kilometry dalej rozbił pojazd na drzewie. O wypadku sam zawiadomił policję.

Do zdarzenia doszło wczoraj wieczorem. Mężczyzna powiadomił oficera dyżurnego wodzisławskiej policji, że stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w drzewo - powiedział Jacek Pytel z śląskiej policji.

Policjanci, którzy przybyli na miejsce zdarzenia, poddali kierowcę badaniu trzeźwości. Okazało się, że 27-latek miał ponad 1,8 promila alkoholu w wydychanym powietrzu. Szybko wyszło także na jaw, że rozbity autobus został skradziony z miejscowego dworca PKS, a mężczyzna w ogóle nie miał prawa jazdy.

Źródło: RMF24-RMF FM - newsroom

Nie przegap

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: