RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Śląsk: Pijany kierowca autobusu

Publikacja: Środa, 8 listopada (12:05) Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Ponad 2 promile alkoholu w wydychanym powietrzu miał kierowca autobusu miejskiego, którego zatrzymali policjanci w Lędzinach na Śląsku. Jak dowiedziała się reporterka RMF Aneta Goduńska - pijany kierowca jeździł w takim stanie przez kilka godzin.

Mężczyzna trafił do izby wytrzeźwień. Teraz straci prawo jazdy. O tym, na jak długo zdecyduje sąd.

Źródło: RMF24-RMF FM - newsroom

Nie przegap

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: