RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Śląsk: Narkotykowy gang rozbity

Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Śląscy policjanci z Centralnego Biura Śledczego rozbili grupę handlarzy narkotykami na wielką skalę. 3 zatrzymani zamierzali wprowadzić na rynek kilkadziesiąt tysięcy porcji: haszyszu, marihuany, amfetaminy i tabletek ekstazy.

Łączna wartość przejętych narkotyków wynosi ok. 50 tyś. zł. - powiedział Adam Jachimczak ze śląskiej policji. W czasie przeszukania funkcjonariusze znaleźli broń gazową wraz z amunicją, a także numizmaty, być może kradzione.

Za handel narkotykami 2 mieszkańcy Mysłowic i katowiczanin mogą spędzić najbliższe 10 lat w więzieniu.

Źródło: RMF24-RMF FM - newsroom

Nie przegap

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: