RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Skok na pocztę w Gdańsku

Publikacja: Sobota, 10 lutego (10:09) Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Gdańska policja poszukuje dwóch mężczyzn, którzy włamali się na tamtejszą pocztę. Ich łupem padło 112 tys. złotych. Policjanci przesłuchują pracowników poczty i świadków.

Policja ustaliła na razie, że przestępcy odjechali szarym samochodem. Na miejsce sprowadzono psa tropiącego, ale pies zgubił ślad. Poczta pracuje prawie normalnie – w korytarzy siedzi pracownica, która wydaje listy.

Źródło: RMF24-RMF FM - newsroom

Nie przegap

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: