RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Składka rentowa pójdzie w górę

Publikacja: Piątek, 3 grudnia (01:46) Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

W przyszłym roku pracodawcy płacić będą wyższą składkę rentową - informuje "Parkiet". Decyzja polityczna została już podjęta, a trwają dyskusje, czy będzie to 6,5 czy 8 proc. płacy brutto - powiedział gazecie wysoki rangą urzędnik z otoczenia premiera.

Na razie rząd nie bierze pod uwagę podwyżki składki dla pracownika.

Źródło: RMF24-PAP FB

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: