RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Siedem kolejnych ofiar śmiertelnych COVID-19 w Polsce

Publikacja: Środa, 1 kwietnia (21:37) Aktualizacja: Środa, 1 kwietnia (21:00)

Zmarło siedem kolejnych osób zarażonych koronawirusem w Polsce. Tym samym liczba ofiar śmiertelnych COVID-19 w Polsce wzrosła do 43.

Resort podał wieczorem, że niemal wszystkie spośród siedmiu ofiar COVID-19 to osoby powyżej 60. roku życia oraz że miały choroby współistniejące. 

Są to: 75-letnia kobieta ze szpitala w Zgierzu, 77-letni mężczyzna ze szpitala w Poznaniu, 94-letni mężczyzna ze szpitala w Poznaniu, 80-letnia kobieta ze szpitala w Poznaniu, 87-letnia kobieta ze szpitala w Puławach, 59-letnia kobieta i 61-letni mężczyzna ze szpitala w Radomiu. 

Wcześniej w środę ministerstwo poinformowo o trzech innych zarażonych osobach, które zmarły. 

Od czasu potwierdzenia pierwszego przypadku w Polsce, czyli od 4 marca w wyniku COVID-19 zmarło łącznie 43 pacjentów.

Liczba osób zarażonych wzrosła do 2 554.

Źródło: RMF FM
Tagi: koronawirus
Dalsza część artykułu pod materiałem video: