RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Siatkówka: Polska-Kostaryka 3:1

Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Trwa dobra passa polskich siatkarek na Mistrzostwach Świata w Japonii. W swoim trzecim meczu turnieju biało-czerwone pokonały Kostaryką 3:1. Wcześniej Polki wygrały z Koreą Południową i Kenią.

Dwukrotne mistrzynie Europy mają komplet zwycięstw i zapewniły sobie awans do drugiej rundy.

Cieszy nas to zwycięstwo, jednak martwi mnie to, że dziewczyny grają tak długo. Straciliśmy seta z Kenią i z Kostaryką, pięciosetowe spotkanie z Koreą to wszystko nadwyręża ich siły, które muszą starczyć jeszcze na wiele spotkań - powiedział po meczu trener Polski Ireneusz Kłos.

Jutro Polska zagra z niepokonanym Tajwanem, który dziś

wygrał z Koreą Południową 3:2.

Źródło: RMF24-RMF FM - newsroom

Nie przegap

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: