Na razie jednak swoich kolegów Schetyna zamierza zdyscyplinować tylko rozmową, a może aż rozmową, bo spotkanie służbowe w cztery oczy z wicepremierem może nie należeć do najprzyjemniejszych. Grzegorz Schetyna obiecał, że przypomni swoim klubowym kolegom, gdzie i jak powinni spędzać poniedziałek: Każdy poniedziałek to jest dzień poselski i muszą wiedzieć, że będą kontrolowani. Na pewno za tydzień w poniedziałek, frekwencja będzie stuprocentowa. Słowa wicepremiera zweryfikuje my więc w następny poniedziałek.
Schetyna rozliczy posłów z pracy w terenie
Stuprocentową obecność posłów PO w biurach poselskich - obiecał reporterce RMF FM Barbarze Zielińskiej wicepremier Grzegorz Schetyna. To efekt naszej poniedziałkowej akcji. Sprawdziliśmy ponad 60 biur poselskich w całej Polsce. Dyżurowało w nich... ośmiu posłów. Pozostali, jak nas zapewniono, kiedyś przyjdą.
Tagi:
Grzegorz Schetyna