RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Samobójstwo policjantki z Lublina

Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

34-letnia komisarz z wydziału kryminalnego Komendy Wojewódzkiej Policji w Lublinie zabiła się z broni służbowej. Do tragedii doszło w budynku komendy. Trwa wyjaśnianie przyczyn samobójstwa.

Kobietę znalazł kolega z pracy. Natychmiast zawiadomił pogotowie, jednak na pomoc było za późno.

Źródło: RMF24-RMF FM - newsroom

Nie przegap

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: