Kobietę znalazł kolega z pracy. Natychmiast zawiadomił pogotowie, jednak na pomoc było za późno.
Samobójstwo policjantki z Lublina
34-letnia komisarz z wydziału kryminalnego Komendy Wojewódzkiej Policji w Lublinie zabiła się z broni służbowej. Do tragedii doszło w budynku komendy. Trwa wyjaśnianie przyczyn samobójstwa.