RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Sam telewizor mu nie wystarczył

Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Cóż wart telewizor bez pilota? Niewiele - uznał złodziej z południowo-zachodniej Francji. I dlatego mężczyzna ponownie włamał się do mieszkania, z którego ukradł odbiornik. Tym razem jednak szczęście go opuściło - został aresztowany.

Mężczyzna obrabował dom emeryta; zabrał z niego telewizor i kilka sztuk broni myśliwskiej. Gdy emeryt zgłaszał kradzież na posterunku, złodziej wrócił na miejsce przestępstwa. Sąsiedzi emeryta zaalarmowali policję, która złapała złodzieja na gorącym uczynku.

Źródło: RMF24-RMF FM - newsroom

Nie przegap

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: