RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Sala zbudowana, ale niedostępna dla uczniów

Publikacja: Piątek, 12 października (18:59) Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Mieszkańcy Barczygłowa wybudowali własnym sumptem salę gimnastyczną przy szkole, ale urzędnik odpowiedzialny za dokumenty nie załatwił pozwolenia na budowę. Sala gotowa, ale nie można jej używać. Ciasna, ale nowoczesna, do tego z prysznicami, szatnią i ubikacjami - wszystko na razie nie do użytku. Zalegalizować samowolkę może tylko minister budownictwa. Stosowne wnioski leżą u niego od miesięcy.

Tagi: szkoła

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: