RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Rzucił się z nożem na rodziców. Był po dopalaczach

Autor: Publikacja: Poniedziałek, 17 sierpnia (10:47) Aktualizacja: Wtorek, 8 sierpnia (12:00)

20-latek z Elbląga zatruł się dopalaczami. Pod ich wpływem omal nie ranił nożem swoich rodziców i sąsiadów.

Mężczyzna prawdopodobnie był pod wpływem dopalacza o nazwie "Wiśnia", który dostał od kolegi. Po jego zażyciu wydawało mu się, że ze ścian wychodzą duchy, które grożą mu śmiercią. Byli to rodzice i sąsiedzi.

Mężczyzna chwycił za nóż, żeby się bronić, po czym uciekł do lasu, gdzie siedział w ukryciu przez dwie godziny. W czasie zatrzymania nie rozpoznał rodziny i mówił nielogicznie.

20-latek przebywa obecnie w szpitalu, gdzie doszedł już do siebie. Jego życiu nic nie zagraża.

(j.)

Źródło: RMF FM
Dalsza część artykułu pod materiałem video: