RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Ruch kolejowy we Wrocławiu wraca do normy

Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

PKP Polskie Linie Kolejowe otworzyły drugi tor dla pociągów na zamkniętym w piątek wiadukcie kolejowym przed wjazdem na Dworzec Główny we Wrocławiu – dowiedziała się reporterka RMF FM Barbara Zielińska. Składy jadące w kierunku Wałbrzycha, Legnicy, Jeleniej Góry i Poznania odjeżdżają ze stacji jedynie z kilkuminutowym opóźnieniem.

Wiadukt został zamknięty w piątek, ponieważ mróz uszkodził jego stalowe elementy. Podpory w wielu miejscach popękały. W sobotę pociągi kursowały tylko jednym torem. Trzeci zostanie oddany do użytku prawdopodobnie w poniedziałek.

Źródło: RMF24-RMF FM - newsroom

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: