RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Rozmowy zamiast podziemnej okupacji

Autor: Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Górnicy z kopalni Budryk rezygnują z porannego strajku okupacyjnego pod ziemią. Sztab strajkowy przyjął zaproszenie na kolejne rozmowy. Odbędą się one jutro w samo południe w Ornontowicach. Od rezultatu rozmów zależy czy górnicy z powierzchni przeniosą się strajkować pod ziemię.

Tagi: górnicy

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: