RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Rozmowy pocztowców zawieszone do wtorku

Publikacja: Poniedziałek, 27 listopada (16:52) Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Do wtorku zawieszono rozmowy listonoszy z dyrekcją Poczty Polskiej. <i>Dzisiaj się rozejdziemy, ponieważ wszyscy są zmęczeni i zaczynają grać emocje, ale rozmowy będą kontynuowane</i> - ujawnił jeden z zaproszonych do negocjacji mediatorów.

Jak się okazuje, dyrekcja poczty spiera się obecnie z pocztowymi związkowcami o 11 złotych podwyżki na głowę.

Urząd Ochrony Konkurencji i Konsumentów ostrzega, że klienci, którzy z powodu strajku listonoszy nie dokonali w terminie opłat np. za telewizję kablową czy Internet, mogą zapłacić karne odsetki, bo to z góry ustalone sumy. Inaczej jest w przypadku rachunków za telefon, prąd czy gaz – tu nie można przewidzieć kwoty, na jaką zostanie wystawiona faktura.

Źródło: RMF24-RMF FM - newsroom

Nie przegap

Dalsza część artykułu pod materiałem video: