RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Rozbito gang fałszerzy pieniędzy

Publikacja: Piątek, 9 lutego (19:47) Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Gang fałszerzy pieniędzy rozbili małopolscy policjanci. Zatrzymano 6 osób, które produkowały i rozprowadzały podrabiane banknoty o nominale 50 zł. Przestępcom grozi kara do 10 lat więzienia.

W ostatnich kilku miesiącach fałszerze mogli wyprodukować nawet kilka tysięcy fałszywek, które wciąż są na rynku – powiedział radiu RMF FM inspektor Dariusz Nowak. Posłuchaj:

Policja apeluje, aby zwracać uwagę na podejrzanie wyglądające banknoty.

Źródło: RMF24-RMF FM - newsroom

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: