RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

RMF FM nadal Partnerem Medialnym EBL i reprezentacji

Publikacja: Piątek, 8 października (07:55) Aktualizacja: Piątek, 8 października (08:00)

Radio RMF FM nadal będzie Partnerem Medialnym Energa Basket Ligi oraz reprezentacji Polski kobiet i mężczyzn. W sezonie 2021/22 o najważniejszych wydarzeniach w polskiej koszykówce możesz posłuchać w RMF FM!

Jesteśmy bardzo zadowoleni z dotychczasowej współpracy z radiem RMF FM. To niezwykle popularna rozgłośnia, która pozwoliła polskiej koszykówce na otwarcie się na nowych kibiców, ale jednocześnie dotarliśmy z ważnymi informacjami do fanów już wcześniej zainteresowanych naszą dyscypliną. Dzięki RMF FM można być na bieżąco z wydarzeniami w reprezentacji Polski i Energa Basket Lidze - powiedział Radosław Piesiewicz, Prezes Polskiego Związku Koszykówki i Polskiej Ligi Koszykówki.  

Najbardziej aktualne informacje i ciekawostki ze świata polskiej koszykówki - niezależnie od tego, czy jesteś w domu, w pracy, czy podróżujesz - poznasz słuchając RMF FM! Radio w sezonie 2021/22 nadal będzie Partnerem Medialnym Energa Basket Ligi oraz reprezentacji Polski kobiet i mężczyzn.

Rozgrywki, tak jak dotychczas, zagoszczą głównie w programach informacyjnych rozgłośni - kibice mogą spodziewać się także wypowiedzi bohaterów poszczególnych spotkań, a także konkursów z atrakcyjnymi nagrodami.

Źródło: Materiały prasowe
Dalsza część artykułu pod materiałem video: