Jesteśmy na mecie. Startowaliśmy w pięć załóg. Ta edycja była bardzo ciężka. Nasze samochody są już bardzo wysłużone. Mechanicy walczyli przez osiem dni i nocy, żebyśmy dojeżdżali do mety. Startowało 360 załóg. To jest czołówka europejska. Mnóstwo silnych i mocnych drużyn. To Drezno dużo nas nauczyło i nabyliśmy kolejnego doświadczenia, które na pewno zaprocentuje - powiedział po ostatnim odcinku specjalnym Rafał Płuciennik, kierowca RMF Caroline Team.
Na 28. sklasyfikowanych drużyn 3. miejsce na podium przypadło RMF Caroline Team. To niewątpliwy sukces. Jesteśmy niezmiernie szczęśliwi z kolejnego podium na Drezno-Wrocław. Na to, że jesteśmy tak wysoko złożyło się wiele czynników. Na to miejsce pracowali mechanicy, serwisanci, logistycy, partnerzy i zawodnicy - podsumował zmagania w edycji 2010 twórca RMF Caroline Team.
Sezon jeszcze trwa. RMF Caroline Team już teraz przygotowuje się do kolejnych zmagań na bezdrożach i walki w terenie.