RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Rio: Tenis stołowy - Dyjas awansował do 2. rundy singla, Grzybowska-Franc odpadła w 2. rundzie

Publikacja: Niedziela, 7 sierpnia (07:56) Aktualizacja: Wtorek, 8 sierpnia (12:00)

Jakub Dyjas pokonał Paragwajczyka Marcelo Aguirre 4:0 (11:5, 11:9, 11:9, 11:7) w pierwszej rundzie turnieju tenisistów stołowych w Rio de Janeiro. Z kolei Katarzyna Grzybowska-Franc w drugiej rundzie turnieju tenisistek stołowych i odpadła z dalszej rywalizacji.

Rywalem Jakuba Dyjasa będzie dziś Rosjanin Aleksander Szibajew.

Katarzyna Grzybowska-Franc przegrała natomiast z Song Kim z Korei Północnej 0:4 (9:11, 2:11, 6:11, 6:11) w drugiej rundzie turnieju tenisistek stołowych i odpadła z dalszej rywalizacji.

Wcześniej Grzybowska-Franc pokonała w sobotę Manikę Batrę z Indii 4:2 (10:12, 11:6, 14:12, 8:11, 11:4, 14:12).

27-letnia Polka zaprezentuje się jeszcze w rywalizacji drużynowej, w której będzie grać razem z Natalią Partyką i Qian Li.

(mpw)


Źródło: PAP

Nie przegap

Dalsza część artykułu pod materiałem video: