RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Rentgen na przejściu granicznym w Bezledach

Publikacja: Poniedziałek, 12 stycznia (09:57) Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Celnicy na przejściu granicznym w Bezledach zaczęli prześwietlać samochody osobowe wjeżdżające do Polski z rosyjskiego Obwodu Kaliningradzkiego. Wcześniej takie kontrole przechodziły tylko ciężarówki.

Samochody wjeżdżają do prześwietlenia na lawecie, bez pasażerów. Celnicy szukają nielegalnie przewożonych towarów. Przy badaniu jednego z aut asystował reporter RMF FM Andrzej Piedziewicz. Rozmawiał z celnikiem Grzegorzem Kabelisem:

Źródło: RMF24-RMF FM - newsroom
Dalsza część artykułu pod materiałem video: