Samochody wjeżdżają do prześwietlenia na lawecie, bez pasażerów. Celnicy szukają nielegalnie przewożonych towarów. Przy badaniu jednego z aut asystował reporter RMF FM Andrzej Piedziewicz. Rozmawiał z celnikiem Grzegorzem Kabelisem:
Rentgen na przejściu granicznym w Bezledach
Celnicy na przejściu granicznym w Bezledach zaczęli prześwietlać samochody osobowe wjeżdżające do Polski z rosyjskiego Obwodu Kaliningradzkiego. Wcześniej takie kontrole przechodziły tylko ciężarówki.
Tagi:
przejście graniczne