RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Remis GKS-u w Grodzisku, Lech górą

Autor: Publikacja: Sobota, 16 września (20:40) Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Groclin Grodzisk Wielkopolski zremisował na własnym stadionie z BOT GKS Bełchatów 1:1 w najważniejszym meczu 7. kolejki piłkarskiej ekstraklasy. Podopieczni Ornesta Lenczyka pozostaną liderem ligi bez względu na wyniki niedzielnych spotkań.

W Grodzisku Wielkopolskim było bardzo blisko niespodzianki. Od 40. sekundy gospodarze prowadzili bowiem 1:0 po strzale głową Szymona Kaźmierowskiego. Bełchatowianom udało się wyrównać na 5 minut przed końcem regulaminowego czasu gry.

Serię pięciu ligowych meczów bez zwycięstwa przerwał Lech Poznań. Podopieczni Franciszka Smudy wygrali z Pogonią Szczecin 3:1. Bramki dla ekipy z Poznania zdobyli: Zbigniew Zakrzewski, Arkadiusz Bąk ora Piotr Reiss. Autorem jedynego gola dla „Portowców” był Anderson.

Wyniki pozostałych sobotnich spotkań:

Widzew Łódź – Kolporter Korona Kielce 0:1

Odra Wodzisław – Arka Gdynia 1:1

Zagłębie Lubin – Górnik Zabrze 1:1

W piątek Cracovia zremisowała z ŁKS-em 1:1.

W niedzielę odbędą się dwa mecze: Górnik Łęczna – Wisła Kraków i Legia Warszawa – Wisła Płock.

Źródło: RMF24-RMF FM - newsroom

Nie przegap

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: