RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Religa: chcę być znowu ministrem zdrowia

Publikacja: Czwartek, 27 września (16:38) Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

" Plan wykonałem w 100%"- tak dwa lata kierowania Ministerstwem Zdrowia podsumował w Zabrzu Zbigniew Religa. Powiedział też, że po wyborach dalej chce kierować resortem. Za cztery lata będzie w służbie zdrowia dużo lepiej, wtedy będą też pieniądze dla podwyżki dla wszyskich pracowników ochrony zdrowia.

Dalsza część artykułu pod materiałem video: