RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Raul odbierze złoty medal

Publikacja: Sobota, 27 października (10:40) Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Napastnik Realu Madryt Raul Gonzalez odbierze od rodzimej federacji złoty medal za rozegranie ponad stu meczów w hiszpańskiej reprezentacji.

Każdy gracz, który rozegra minimum 100 meczów otrzymuje taki medal - powiedział prezydent Hiszpańskiej Federacji Piłkarskiej Angel Maria Villar. Raul też na to zasłużył, ale kiedy odbędzie się miła dla niego uroczystość, to trudno powiedzieć - zaznaczył.

Raul rozegrał w barwach Hiszpanii 102 spotkania i zdobył 44 bramki. Po raz ostatni wystąpił we wrześniu ubiegłego roku. W Lidze Mistrzów zagrał w 109 spotkaniach i strzelił 57 bramek.

(ASInfo/RMF FM)

Źródło: RMF24-RMF FM - newsroom

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: