RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

​Rajd Dolnośląski: 38 załóg na liście zgłoszeń

Aktualizacja: Wtorek, 8 sierpnia (11:00)

Trzydzieści osiem załóg znalazło się na liście zgłoszeń do 23. Rajdu Dolnośląskiego, ostatniej w tegorocznym sezonie rundy mistrzostw Polski, który zostanie rozegrany w dniach 17-19 października z bazą w Polanicy Zdroju.

Listę otwiera mistrz Polski Kajetan Kajetanowicz (Subaru Impreza R4), który już zapewnił sobie czwarty z rzędu tytuł, zwyciężając w połowie września w Rajdzie Polski, 9. rundzie mistrzostw Europy.

Z dwójką pojedzie Maciej Rzeźnik (Peugeot 207 S2000), z trójką Wojciech Chuchała (Subaru Impreza) a z czwórką Tomasz Kuchar (Peugeot 207 S2000).

Rajd rozpocznie się w czwartek 17 października wieczorem honorowym startem w Parku Zdrojowym w Polanicy. Po nim kierowcy pojadą do Kłodzka, gdzie rozegrają widowiskowy superoes na ulicach miasta.

W piątek i sobotę załogi czeka walka na 13 odcinkach specjalnych o łącznej długości prawie 180 km. 

(jad)

Źródło: PAP

Nie przegap

Dalsza część artykułu pod materiałem video: