RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Radwańskie wygrały w Stambule

Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Siostry Agnieszka i Urszula Radwańskie wygrały w deblu turniej WTA w Stambule. Polki w finale gry podwójnej pokonały rozstawioną z numerem pierwszym parę Yung Jan Chan i Sania Mirza 6:1 6:3.

Siostry Radwańskie po raz pierwszy w karierze awansowały do finału turnieju WTA. W półfinale gry podwójnej w Stambule pokonały Białorusinki Tatianę Puczek i Anastazję Jakimową 6:0, 6:2. Mecz trwał niecałą godzinę.

W pierwszej rundzie Agnieszka i Urszula Radwańskie pokonały ukraińskie rodzeństwo Katerynę i Alonę Bondarenko 6:4, 6:1, a w ćwierćfinale wygrały walkowerem z Cataliną Castano z Kolumbii i

Amerykanką Nehą Uberoi.

Źródło: RMF24-RMF FM - newsroom

Nie przegap

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: