RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Radwańska wygrała na kortach Garrosa

Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Agnieszka Radwańska po raz drugi w karierze wygrała w juniorskim turnieju zaliczanym do zawodów Wielkiego Szlema. Na kortach ziemnych im. Rolanda Garrosa w Paryżu 17-letnia tenisistka pokonała 6:4, 6:1 Rosjankę Anastazję Pawliuczenkową.

Mecz trwał 63 minuty. To drugi juniorski finał Radwańskiej w tegorocznym turnieju na kortach im. Garrosa. W deblu grająca w parze z Dunką Caroline Wozniacki Polka odpadła dopiero w finale – tenisistki przegrały 7:6 (7-4), 2:6, 1:6 z Kanadyjką Sharon Fichman i Pawliuczenkową.

Rok temu Radwańska wygrała wielkoszlemowy turniej na trawiastych kortach w Wimbledonie. W Paryżu była rozstawiona z dwójką – jej rywalka z jedynką.

Źródło: RMF24-RMF FM - newsroom

Nie przegap

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: