RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Rabuś z Sieradza w rękach policji

Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Do dwunastu lat więzienia grozi 24-latkowi, który jest podejrzany o dwa napady z bronią w ręku na sklepy w Sieradzu (woj. łódzkie), do których doszło tuż przed świętami Bożego Narodzenia. Prokuratura już wystąpiła do sądu o aresztowanie mężczyzny. Policja poszukuje drugiego z bandytów.

Podczas pierwszego napadu wystraszona ekspedientka wydała rabusiom kilkaset złotych. Podczas drugiej próby kradzieży właściciel sklepu nie przestraszył się napastników i powiadomił policję. Funkcjonariuszom po krótkim pościgu udało się zatrzymać 24-latka. Wciąż trwają poszukiwania jego kompana. Zdaniem policjantów – zatrzymanie drugiego bandyty to tylko kwestia czasu.

Źródło: RMF24-RMF FM - newsroom

Nie przegap

Dalsza część artykułu pod materiałem video: