RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

PŚ w Zakopanem - burmistrz podjął decyzję

Autor: Publikacja: Poniedziałek, 17 stycznia (12:57) Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Puchar Świata w skokach narciarskich w Zakopanem odbędzie się z udziałem publiczności - zdecydował burmistrz Zakopanego. Janusz Majcher wydał zgodę na organizację imprezy masowej. W piątek, ze względu na niezakończoną budowę pawilonu przy skoczni na Wielkiej Krokwi, zgoda nie została wydana. Powodem były uwagi straży pożarnej i policji.

Dostałem pismo od organizatorów Pucharu Świata i Tatrzańskiego Związku Narciarskiego, który jednoznacznie stwierdził, że w związku z usunięciem wszystkich zastrzeżeń ustały powody, dla których konkurs mógłby się nie odbyć. Dlatego w dniu dzisiejszym wydaję zgodę na organizację imprezy masowej na tym obiekcie - powiedział Janusz Majcher.

Zawody odbędą się 21, 22 i 23 stycznia.

Źródło: RMF FM FB
Dalsza część artykułu pod materiałem video: