Zwyciężczyni Tour de Ski w sezonie 2007/2008 też tak uważa, że to nic groźnego. Mam nadzieję, że to tylko lekkie przeziębienie, które szybko przejdzie, ale prawdą jest, iż od kilku dni niezbyt dobrze się czuję - przyznała złota medalistka olimpijska z Vancouver na 10 kilometrów stylem dowolnym.
Dopiero w sobotę wieczorem zapadnie decyzja o ewentualnym starcie Kalli w niedzielnym sprincie. Celem nadrzędnym jest Tour de Ski i dlatego podejmujemy taką decyzję, ponieważ przed dwoma laty Charlotte nie startowała w tej imprezie właśnie z powodu przeziębienia - zaznaczył Grip.